Банер
Банер
Loading...

Останній дзвоник, приватна гімназія "Дельфін"

    Гімназія працює за державною програмою. Випускники отримують атестат державного зразка. Зараз легко говорити про приватну гімназію "Дельфін" м. Вінниця, адже в літописі багато перемог в республіканських олімпіадах, обласних і міських конкурсах.

Результати перших випусків перевершили усі очікування: наші діти - серед кращих студентів відомих вузів України, Польщі, Голландії. За підсумками перевірки управлінням освіти заклад атестовано на відмінно. Завдяки успішним результатам незалежного зовнішнього тестування серед усіх шкіл області, " Дельфін " - в п'ятірці кращих.Цими досягненнями ми зобов'язані передусім нашому педагогічному колективу.


Ще В.Сухомлинский сказав: ". виховують не програми, не підручник, не метод, а особа учителя". Наявність такої творчої команди - запорука тривалого успіху. Добитися поставлених педагогічних цілей досить складно. Дитина не маріонетка. Іноді на досягнення результату йдуть не місяці, а роки. Хочеться підкреслити, що для педагогів гімназії виставляння чесних, справедливих оцінок - питання принципової значущості. Ми переконані: виховання в дитини потреби вчитися гарантує у майбутньому гармонійний розвиток природних обдарувать, нахилів, інтересів. І як результат — дитина здатна знайти мету свого життя, впвнено йти до своєї мети і досягнути її.


В. Сухомлинський писав: "Дитина наче квітка, краса якої залежить від догляду за нею до того, як вона розквітне"


Доглядаймо наших дітей разом, піклуймося про них. Вони — наше майбутнє!    

 


В. Сухомлинський писав: "Дитина наче квітка, краса якої залежить від догляду за нею до того, як вона розквітне"


 

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер