Банер
Банер
Loading...

Стати учнем Вінницької приватної гімназії ’’Дельфін’’ можна протягом всього навчального року

   В стінах «Дельфіну» здійснюється обов’язковий контроль за здоров’ям дітей. Функціонує обладнаний фізкабінет, медики щоденно слідкують за здоров’ям кожної дитини. Тут також піклуються про повноцінне збалансоване харчування.

Стати учнем Вінницької приватної гімназії ’’Дельфін’’ можна протягом всього  навчального року — набір дітей у дошкільні групи і класи гімназії відбувається за співбесідою або тестуванням. Батькам пропонується більш детально ознайомитись з роботою закладу, відвідавши урок чи заняття в групі, класі, поспілкуватися з дітьми, вихователями, вчителями, психологом, а потім зробити свій вибір.

   Крім державної програми гімназія пропонує велику кількість предметів, знань, які допомагають особистості розвиватись різнобічно.  Вчитель не вимірює свою роботу відпрацьованим часом, кожен вчитель вимірює свою роботу результатом.

Щоденно здійснюючи індивідуальний підхід під час навчально-виховного процесу, проводячи консультативні години для  дітей, педагогічний колектив створює сприятливі умови для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, їх повноцінного морального, психічного і фізичного розвитку.
   Особливо згуртовують учнів спільні справи. «Дельфінівці» вміють не тільки гарно навчатись, а й змістовно відпочивати. Часто свята, розваги, конкурси організовують і проводять самі діти. Кожен учень – учасник дійства, має можливість продемонструвати свої таланти та здібності. В традиціях гімназії свята, бали, конкурси з призами, презентації проектів, екскурсії, поїздки і дискотеки, і дні здоров’я тощо…
   Ця школа незвична й тим, що тут майже відсутні канікули. Діти в цей час за бажанням відвідують заклад, проводяться різні заходи, ігри, бесіди, екскурсії, консультації. 


 

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер