Банер
Банер
Loading...

приватна гімназія ’’Дельфін’’ - зустріч випускників

    Стати учнем Вінницької приватної гімназії ’’Дельфін’’ можна протягом всього  навчального року

— набір дітей у дошкільні групи і класи гімназії відбувається за співбесідою або тестуванням. Батькам пропонується більш детально ознайомитись з роботою закладу, відвідавши урок чи заняття в групі, класі, поспілкуватися з дітьми, вихователями, вчителями, психологом, а потім зробити свій вибір.

    Крім державної програми гімназія пропонує велику кількість предметів, знань, які допомагають особистості розвиватись різнобічно.  Вчитель не вимірює свою роботу відпрацьованим часом, кожен вчитель вимірює свою роботу результатом.
Щоденно здійснюючи індивідуальний підхід під час навчально-виховного процесу, проводячи консультативні години для  дітей, педагогічний колектив створює сприятливі умови для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, їх повноцінного морального, психічного і фізичного розвитку.
   Особливо згуртовують учнів спільні справи. «Дельфінівці» вміють не тільки гарно навчатись, а й змістовно відпочивати. Часто свята, розваги, конкурси організовують і проводять самі діти. Кожен учень – учасник дійства, має можливість продемонструвати свої таланти та здібності. В традиціях гімназії свята, бали, конкурси з призами, презентації проектів, екскурсії, поїздки і дискотеки, і дні здоров’я тощо…


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер