Банер
Банер
Loading...

аудитори Вінниччини виявили у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського

  Майже 22,5 млн грн упущених вигод та неефективних витрат аудитори Вінниччини виявили у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області провели державний фінансовий аудит діяльності Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського за період з 01.01.2019 по 31.03.2022.

  За результатами аудиту виявлено низку чинників, які негативно вплинули на ефективність управління театром та призвели до упущених вигод і неефективних витрат на суму майже 22,5 млн грн.

  Аудитори встановили, що недостатній рівень інформування громадськості про репертуар театру та продажу квитків уповноваженими особами (реалізаторами квитків) стали причиною низької завантаженості залів, через що недоотримано понад 10,5 млн грн. Водночас втрачено можливість отримати 2,3 млн грн додаткових доходів від оптимального збільшення вартості квитків, оренди приміщень та надання додаткових платних послуг.

  Понад 1,1 млн грн додатково спрямовано на оплату праці посад начальників підрозділів, у підпорядкуванні яких не було працівників, ще близько 0,7 млн грн – на оплату за цивільно-правовими договорами з уповноваженими з розповсюдження квитків, маючи штатних працівників, до посадових обов’язків яких входить, у тому числі вжиття дієвих заходів для реалізації квитків.

  Під час проведеної інвентаризації встановлено, що на території театру знаходиться електрокотельня, що введена в експлуатацію, але протягом досліджуваного періоду не використовувалася. За висновками аудиторів, її використання в майбутньому є нераціональним і недоцільним, адже річні витрати на оплату електроенергії для забезпечення потужності електрокотельні вдесятеро більші, ніж витрати на оплату централізованого теплопостачання. Водночас у період здійснення аудиту на неї нараховувалася амортизація, що призвело до зменшення в обліку вартості необоротних активів та збільшення суми витрат і суми зносу основних засобів на понад 1,1 млн грн.

  За результатами аудиту фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області надали низку рекомендацій (пропозицій) з метою усунення недоліків та поліпшення ефективності управління театром.

  Повідомляємо, що зателефонувавши на телефонну «гарячу лінію», яка функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій державних і комунальних ресурсів. («Гаряча лінія»: (044) 272-60-29 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

  Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління службовим становищем.

Пресслужба Управління Північного офісу  Держаудитслужби у Вінницькій області


Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер