Банер
Банер
Loading...

PERFUMS BAR

Підсумки 2018 року та надихнути  команду PERFUMS BAR на досягнення місії компанії «Створюємо якісну парфумерію доступною кожному споживачеві» у 2019 році.


Сьогодні з впевненістю ми вже можемо говорити, що компанія Парфум Бар Україна пройшла період становлення та затвердилася на ринку парфумерії України, як виробник якісної української парфумерії. Впродовж 2018 року ми досягали виконання необхідних завдань завдяки об’єднанню  та підтримці всієї команди PERFUMS BAR, що стане запорукою стабільного результату в майбутньому.  Високого рівня продуктивності ми досягли завдяки цінностям компанії Парфум Бар Україна: 1. Відкритість; 2. Відповідальність; 3. Взаєморозуміння; 4. Цілеспрямованість; 5. Активність; 6. Навчання; 7. Розвиток та інновації; 8. Відданість своїй справі; 9. Креативність; 10. Синергія; 11. Продуктивність.

          Слідування цінностям компанії, які являються цінностями кожного співробітника, дає нам можливість впевнено рухатися вперед та дотримуватися наших основних принципів в розвитку компанії «Люди. Продукція. Прибуток.».

          За 2018 рік ми виділили три основні цінності ТМ PERFUMS BAR для українського споживача:

  1. Якість парфумерії, яку ми виготовляємо. ТМ PERFUMS BAR згідно з технічними умовами виготовляється в категорії концентровані духи, з закладкою парфумерної композиції 25%.
  2. Оновлений асортимент ТМ PERFUMS BAR. Кожного місяця в асортимент додається мінімум п’ять нових трендових ароматів, що в свою чергу робить наш асортимент ексклюзивним.
  3. Доступність ТМ PERFUMS BAR для українського споживача, як в офлайн так і в онлайн продажі.

          Дані цінності ТМ PERFUMS BAR ляжуть в основу стратегічного розвитку на 2019 рік і всі цілі, які ми будемо планувати на 2019 рік, ми будемо ставити перед собою керуючись логікою вдосконалення даних цінностей.

          У 2019 році нам необхідна буде ще більша згуртованість усієї команди PERFUMS BAR для вдосконалення усіх бізнес-процесів та розвитку роздрібної мережі PERFUMS BAR. Також завжди потрібно пам’ятати, що вдосконалення наших особистих навичок веде  до вдосконалення та покращенню результатів усієї компанії в цілому.

          2019 рік дасть нам можливість донести основні цінності української парфумерії ТМ PERFUMS BAR до українського споживача. Так давайте усі разом вдосконалимо ТМ PERFUMS BAR!  Бажаю усій команді PERFUMS BAR у 2019 році наполегливості та впевненості у досягненні поставлених цілей, підтримки від колег та рідних Вам людей. Компанія Парфум Бар Україна в свою чергу, як і всі вісім попередніх років розвитку роздрібної мережі PERFUMS BAR, Вас буде підтримувати та спонукати на покращення результатів та досягнення поставлених цілей.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер