Банер
Банер
Loading...

Затверджено форму спрощеної податкової декларації з податку на прибуток

  Вінницька ОДПІ  повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 р. № 592 затверджено    Порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з такого податку та     форму спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою 0 відсотків відповідно до пункту 44 підрозділу 4 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

            Нагадаємо, що з 1 січня 2017 р. до 31 грудня 2021 р. нульова ставка зазначеного податку застосовується платниками, у яких, зокрема, річний дохід не перевищує 3 млн грн, нарахована за кожний місяць звітного періоду зарплата працівників перевищує 2 мінімальні зарплати та які відповідають одному із таких критеріїв:

   - утворені після 1 січня 2017 року;

   - діючі, в яких протягом 3 попередніх років щорічний обсяг доходів не перевищує 3 млн грн та середньооблікова кількість працівників складала від 5  до 20 осіб;

   - зареєстровані платниками єдиного податку до 1 січня 2017 р. та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції становив до 3 млн грн та середньооблікова кількість працівників складала  від  5 до 50 осіб.

            Затвердженим Порядком визначено, що платники податку на прибуток, які відповідають вищезазначеним критеріям і мають право застосовувати ставку податку 0%, за результатами кожного звітного (податкового) періоду складають спрощену податкову декларацію із зазначеного податку за встановленою формою та подають її контролюючому органові у строк, встановлений ПКУ для річного звітного (податкового) періоду.

            Якщо за результатами звітного (податкового) періоду відсутні підстави для застосування ставки податку на прибуток підприємств 0%, платники податку подають контролюючому органові податкову декларацію із зазначеного податку в порядку, встановленому ПКУ.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер