Банер
Банер
Loading...

Вінницькі фіскали викрили у своїх рядах корупціонерів

  За повідомленням управління внутрішньої безпеки  Головного управління Державної фіскальної служби області у Вінницькій області протягом січня-липня нинішнього року було проведено 36 службових перевірок. Одна з них - за  ініціативи юридичної особи. За результатами цих перевірок інформація підтвердилась в 32 випадках.

З початку року до правоохоронних органів направлено матеріали 14 перевірок для прийняття відповідного рішення. 

За результатами розгляду матеріалів перевірок управління внутрішньої безпеки, направлених у грудні 2016 – липні 2017 року,  органами прокуратури Вінницької області в січні-липні поточного року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 14 кримінальних проваджень. Шість із них було об’єднано в одне кримінальне провадження. Наразі  тривають досудові розслідування. Матеріали одного кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

Також за матеріалами управління внутрішньої безпеки  складено два протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер