Банер
Банер
Loading...

Футбольний конкурс для дітей всієї України від ФК «Шахтар» і ДТЕК

  Компанія ДТЕК і футбольний клуб «Шахтар» організували спільний конкурс «Давай, грай!» для дітей з усіх куточків України.   Юні учасники зможуть не тільки поборотися за головний приз – ігрову приставку, а й кожного тижня вигравати подарунки від ФК «Шахтар». Все, що для цього потрібно – зняти на телефон відео про те, як ти жонглюєш м'ячем і завантажити його на сайт http://football.dtek.com/

 Співпраця ДТЕК з ФК «Шахтар» в питаннях розвитку дитячого спорту в Україні триває вже не перший рік у вигляді проекту «Давай, грай!». Це партнерство вже приносить свої перші позитивні результати. На запрошення ДТЕК футбольні майданчики «Давай, грай!» вже відкриті в Курахово, Добропіллі і Бурштині. А взагалі проект розвивається в семи містах України. Діти активно займаються і беруть участь в змаганнях з футболу, а батьки задоволені тим, що всі тренування проводяться абсолютно безкоштовно.

 Дмитро Сахарук, в.о. генерального директора ДТЕК Енерго:

«Для ДТЕК розвиток міст, де працюють наші підприємства – це більше, ніж відповідальність. Це, перш за все, люди. У проекті «Давай, грай!» – це маленькі, але дуже перспективні українці, в яких потрібно вкладати свою увагу, знання, турботу. Разом з ФК «Шахтар» ми даємо шанс дітям реалізовувати свій потенціал і спрямовувати енергію в потрібне русло. Адже дитячий футбол – це більше ніж про спорт і фізичний розвиток. Це формування витримки, цілеспрямованості, командної гри. Спільний проект з ФК «Шахтар» «Давай, грай!» – можливість розвивати дитячий футбол в регіонах України і залучати дітей до здорового і спортивного способу життя».

 Одним з мотиваторів проекту стане онлайн-конкурс. Для участі в ньому необхідно зняти коротке (до 20 сек.) відео з футбольними фінтами, крутими ударами і т.п., і завантажити на сайт http://football.dtek.com/. Все завантажене відео братиме участь у розіграші головного призу – ігрової приставки. Також, щотижня будуть розігруватися проміжні подарунки: м'ячі, шалики і горнятка «Шахтаря». Учасником конкурсу може стати кожна дитина віком до 16 років.

 Заохочувати дітей до участі в конкурсі будуть справжні легенди українського футболу. Відео-ролик з ними вже зараз можна побачити на сайті. Крім того, вони є частими гостями тренувань проекту «Давай, грай!».

 Юрій Свиридов, керівник департаменту маркетингу і комунікацій ФК «Шахтар»:

«Ми привели гравця національної збірної України Андрія П’ятова, вони були здивовані, тренування зупинилася, Андрій спілкувався з дітьми, відповідав на питання і потім кожна дитина мала можливість пробити пенальті воротарю «Шахтаря» і воротареві збірної України».

 Географія проекту поступово розширюється. Компанія ДТЕК залучає до нього нові міста і нових маленьких учасників. Цілком ймовірно, що серед вихованців «Давай, грай!» буде новий Андрій П’ятов або Тарас Степаненко. Адже квиток в академію тут може завоювати кожен. На змаганнях присутні футбольні скаути ФК Шахтар, які відбирають юні таланти для безкоштовного навчання.

 Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 17 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 4 підприємства з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,3 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 75 тисяч осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

 Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2016 році склав 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 45,8 млрд кВт∙год, видобуток вугілля – 31,2 млн тонн, видобуток природного газу – 1,6 млрд куб. м.

 Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер