Банер
Банер
Loading...

Від малого та середнього бізнесу місцеві громади Вінниччини отримали майже 573 мільйони гривень єдиного податку

 За січень-серпень 2017 року платники Вінниччини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 572 млн. 945,8 тис. грн. єдиного податку, перевиконавши індикативні показники майже на чверть або на 113 млн. 583,7 тис. грн.

  За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського понад 65,3 відсотків із загальної суми єдиного податку або близько 374,4 млн. грн. сплатили до місцевої казни фізичні особи-спрощенці. Решту 198,6 млн.грн.. – юридичні особи-платники єдиного податку.

  Високопосадовець підкреслює, що проти минулорічного загальна сума єдиного податку, перерахованого у місцеві скарбнички, зросла майже на 43 відсотки. Таким чином, лише за рахунок цього місцеві громади зможуть витратити на свої потреби на 172 млн.грн. більше ніж за вісім місяців 2016 року.

  Додамо, для місцевих бюджетів Вінниччини єдиний податок є другим за розміром серед бюджетоформуючих платежів місцевої скарбниці, поступаючись тільки податку на доходи фізичних осіб.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер