Банер
Банер
Loading...

ДТЕК Енерго за 8 місяців інвестував в електростанції Західенерго 305 млн грн

Львів, 07 вересня 2017 року

ДТЕК Енерго наростив інвестиції в розвиток і модернізацію ТЕС і шахт. За 8 місяців 2017 року у підприємства компанії вкладено 3,6 млрд грн, що на 80% більше, ніж за аналогічний період минулого року. З них 305 млн грн в підприємства ДТЕК Західенерго – Бурштинську, Добротвірську та Ладижинську теплові електростанції.

Усі генеруючі підприємства ДТЕК за вказаний період отримали 0,7 млрд грн інвестицій. Це на 79% більше показника за січень-серпень 2016 року. Зокрема, ТЕС ДТЕК в поточному році проходять посилену підготовку до опалювального сезону в частині планових ремонтів.

Також компанія здійснює реконструкцію блоку №10 Бурштинської ТЕС і блоку №1 Криворізької ТЕС. Дані роботи дозволять продовжити термін експлуатації блоків мінімум на 15 років, підвищити їх ефективність і знизити викиди в атмосферу до європейських норм. Починаючи з 2012 року, всі енергоблоки компанії при модернізації проходять реконструкцію електрофільтрів для досягнення рівня викидів пилу відповідно до Директиви 2001/80/ЄС.

«Від надійної роботи теплових електростанцій ДТЕК Західенерго залежить життя мільйонів українців. Тому інвестиції 305 млн грн компанією ДТЕК в наші генеруючі підприємства – це не просто кошти на вдосконалення технічного обладнання, це вклад в добробут мешканців нашої країни. На Бурштинській, Ладижинській та Добротвірській електростанціях триває ремонтна кампанія задля надійної роботи взимку. Головним результатом цьогорічних ремонтних кампаній стане безаварійна робота обладнання електростанцій в період пікових навантажень, покращення техніко-економічних показників, зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу», - говорить в.о. генерального директора ПАТ ДТЕК Західенерго Олег Таращук.

Нагадаємо, що на ДТЕК Бурштинській ТЕС триває реконструкція енергоблоку №10 і завершено капітальний ремонт енергоблоку №1. У вересні на ДТЕК Добротвірській ТЕС розпочався плановий середній ремонт енергоблоку №7, а на Ладижинській ТЕС незабаром розпочнеться капітальний ремонт енергоблоку №1 з реконструкцією електрофільтру. На усіх теплових електростанціях ПАТ ДТЕК Західенерго тривають заплановані ремонти, адже надійна робота обладнання дає можливість збільшити виробництво електроенергії щоб покривати піки споживання як на період активного використання кондиціонерів влітку, так і у період проходження опалювального сезону.

 

 

 

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 

У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 

Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 

Додаткова інформація: www.dtek.com


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер