Банер
Банер
Loading...

У Вінниці ліквідували підпільний «склад» алкогольного фальсифікату

Партію фальсифікованих горілчаних виробів під виглядом вітчизняних брендів вилучили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області в ході проведення операції «Акциз-2017» під час розслідування кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України. В приватному домоволодінні м. Вінниці в ході обшуку, крім готової до реалізації продукції, виявлено та вилучену також чималу кількість порожньої тари багатьох вітчизняних алкогольних марок. Вилучено також елітні алкогольні напої іноземного виробництва, пластикові пакети для розливу напоїв, спиртометри, лійки і таке інше. Слід відзначити, що незаконна продукція зберігалася для подальшої реалізації (в тому числі через мережу інтернет) в умовах грубої антисанітарії.


Увесь нелегальний товар, сировина для його виготовлення, в тому числі підготовлена до відправлення на реалізацію партія горілчаних виробів вилучена.

Загалом із початку року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області вилучено з незаконного обігу алкогольної продукції на суму близько 2,5 млн. грн.

Головне управління ДФС у Вінницькій області.

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер