Банер
Банер
Loading...

В Гайсині пройшли змагання пожежних дружин з 9 регіонів України

Ладижин, Вінницька область 6 вересня 2017

Полігоном для пожежних баталій став спеціалізований  спортивний полігон Гайсинського районного сектора державної пожежно-рятувальної частини № 10. За право бути кращими змагалися добровільні пожежні дружини (ДПД) восьми теплових електростанцій  ДТЕК та ПАТ «Київенерго».  Організатором змагань виступала ДТЕК Ладижинська ТЕС.

«Добровільні пожежні дружини на ТЕС ДТЕК створені ще 12 років тому. Адже пріоритетом компанії є безпека життя працівників. Та й в колективі добре розуміють, що у нас небезпечне виробництво, тому необхідно мати певні навички, щоб в при виникненні надзвичайної ситуації не розгубитися, а врятувати себе та своїх колег від небезпеки. Тому на ТЕС і існують добровільні пожежні дружини. А їх ефективність нам дозволяють перевірити щорічні змагання бізнес-блоку «Генерація». Це вже 3-річна традиція, яка дає нам можливість не тільки визначити найкращих. Учасники ДПД мають змогу неформально поспілкуватися та обмінятися досвідом, який є дуже цінним», – пояснює директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик.

«Хочу відзначити, що під час змагань кожна команда продемонструвала належну підготовку і чимось здивувала. Наприклад Бурштинці на естафеті показали найкращий результат 1,07 хв, побивши історичний рекорд ДПД бізнес-блоку «Генерація». Найвищий клас з бойового розгортання показала Придніпровська ТЕС. А з теорії найкращими (і без штрафних секунд) виявилися Курахово, Щастя і Ладижин. Та найбільше емоцій  в учасників змагань викликали ладижинські дівчата, які за довільною програмою подолали дистанцію з перешкодами. То ж захід пройшов вдало і на позитиві», – ділиться враженнями організатор змагань в Гайсині Олег Корсун, провідний фахівець з пожежної безпеки ДТЕК Ладижинської ТЕС.

У підсумку перемогу здобули енергетики з Добротвору. Друге місце – у Запорізької ТЕС, третя сходинка – за Придніпровською.  Команда-переможець привезла додому головний приз – кубок. За два інших призових місця  учасники нагороджені грамотами та медалями. Решта учасників отримали подяки за активну участь у змаганнях та стимул боротися далі.

Планується, що наступні змагання відбудуться восени 2018 року в Дніпрі. То ж у учасників ДПД є цілий рік, щоб вдосконалити свої вміння і продемонструвати найкращу виправку.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер