Банер
Банер
Loading...

Про зміну головного бухгалтера необхідно повідомити органи ДФС у 10-денний строк

 Вінницька ОДПІ нагадує, що у разі зміни особи, відповідальної за ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві, до податкової інспекції необхідно подати заяву за формою №1-ОПП у 10- денний строк з дня виникнення змін в облікових даних.

            Звертаємо увагу, що  при поданні цієї заяви з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» заповнюються 1,2,4 та 10 поля заяви. Інформація про засновників не подається.

            Водночас платники податків, які уклали з відповідною податковою інспекцією договір про визнання електронних документів, можуть подати заяву за формою №1-0ПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер