Банер
Банер
Loading...

Для платників податку на додану вартість запровадили новий сервіс

  Державна фіскальна служба доопрацювала «Електронний кабінет платника».   Відтепер платники податку на додану вартість матимуть доступ до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ними (чи їх контрагентами) податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

  Тобто платники ПДВ в особистому кабінеті зможуть переглядати відомості щодо  ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації.

  Нагадаємо, що окрім цього в Електронному кабінеті можна переглядати данні Реєстру платників ПДВ в режимі он-лайн; формувати та надсилати Реєстраційну заяву платника податку на додану вартість, сервісних запитів та отримувати витяги на них; подавати Податкову декларацію з податку на додану вартість, реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування. Також платники мають доступ до проведених операцій та руху коштів на електронному рахунку в Системі електронного адміністрування ПДВ

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер