Банер
Банер
Loading...

Хто і про що запитував вінницьких фіскалів

 Дев‘яносто запитів на отримання публічної інформації надійшло до фіскальних органів Вінниччини протягом січня-серпні 2017 року. Із них майже 40% надійшло від фізичних осіб, 21% - від юридичних осіб. Окрім цього із запитами до фіскалів 17 разів звертались представники засобів масової інформації.

Запитувачі, переважно, цікавилися інформацією щодо реєстраційних даних платників податків, діяльністю окремих підприємств, відомостями про третіх осіб.

Окрім цього, у січні-серпні 2017 року до фіскальної служби надійшло 298 письмових звернення: 293 заяви та 5 скарг. Більшість питань, якими цікавились запитувачі у своїх листах, стосувалася контрольно-перевірочної роботи. Також задавали запитання щодо діяльності центральних органів виконавчої влади, інформування про ухилення від сплати податків;  відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків тощо. Переважна кількість письмових звернень (більше 83 %) надійшла безпосередньо від громадян.

На антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби «Пульс» платники Вінниччини у серпні не зверталися. Загалом же з початку року було направлено 3 запити, один з яких – анонімний. У зверненнях порушувались  питання наявності черги у Центрі обслуговування платників та порушення терміну надання адміністративної послуги. Усі питання було детально розглянуто, тож платники вчасно отримали вичерпні пояснення.

Відділ комунікацій за матеріалами управління обслуговування платників ГУ ДФС у Вінницькій області 

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер