Банер
Банер
Loading...

ДТЕК Ладижинська ТЕС завершила реалізацію інвестиційної програми у сфері теплопостачання

  ДТЕК Ладижинська ТЕС реалізувала комплекс заходів, спрямованих на забезпечення підвищення якості теплозабезпечення споживачів.  Роботи з заміни зношеної мережі,  засувок на шарові крани та регламентні роботи на водофільтрувальному блоці станції буде завершено 7 листопада.   Цього дня в Ладижині буде обмежене водопостачання, а  9 будинків тимчасово залишаться без тепла. Гідротехніки обіцяють відновити водопостачання з 15.00, а теплопостачання з 21.00 сьомого листопада.

  Від початку жовтня 2017 року, після ухвалення НКРЕКП відповідної постанови, фахівці ТЕС спільно з підрядними організаціями реконструювали внутрішньоквартальну підземну ділянку тепломережі в районі буд. №31 по вул. П. Кравчика та  буд. №91 по вул. Процишина. Гідротехніки замінили 200 метрів зношеної мережі новими утепленими трубами. І вже 7 листопада у другому мікрорайоні міста замінені застарілі засувки на сучасні шарові крани. На момент проведення робіт 9 будинків тимчасово залишилися без теплопостачання. Гідротехніки обіцяють завершити роботи із заміни засувок до 21:00 сьомого листопада.

   Крім цього, 7 листопада гідротехніки станції проведуть низку регламентних робіт на водофільтрувальному блоці, який забезпечує Ладижин водопровідною водою. Фахівці оперативно виконають технічне обслуговування сальників насосного обладнання. Після чого з 15:00 сьомого листопада водопостачання споживачів буде відновлене.

 «До реалізації програми станція готувалася ще з січня 2017 року. Ми ретельно спланували всі роботи та уклали основний договір з підрядником ще на початку літа. Все залежало від ухвали НКРЕКП, – пояснює Олександр Спеней, начальник виробничо-технічного відділу  ДТЕК Ладижинської ТЕС. – Після численних доопрацювань нацкомісії ми були вимушені провести  ще кілька громадських обговорень та надати в НКРЕКП їх результати. І лише 14 вересня ми таки отримали цю довгоочікувану постанову, яка дозволила станції спрямувати 971 тис. грн на закупівлю 198 м попередньоізольованих труб та 14 сучасних високоефективних повнопрохідних шарових крани «JіP» виробництва компанії «Danfoss». Наразі всі придбані труби використані. Також наші гідротехніки замінили 8 старих засувок на нові шарові крани по вулиці Процишина буд. №10, №6 та №92».

   Гарантійний термін експлуатації нового обладнання (кранів) розрахований на 20 років. Це означає, що в домівках ладижинців безперебійно постачатиметься тепло і гаряча вода, а у гідротехніків зменшиться кількість аварійних виїздів на усунення дефектів трубопроводів, до того ж, останній захід дозволить точково відключати для непередбачених ремонтів окремі ділянки тепломережі, уникаючи відключення в цілому кварталу або навіть мікрорайону.

Загальний обсяг інвестицій склав 971 тис. грн.

Наразі планується благоустрій ділянок, на яких проводилися реконструкції.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер