Банер
Банер
Loading...

За півроку на Вінниччині не використали і 1/5 коштів, виділених для протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

  На Вінниччині з 2016 року діє програма «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров'я громадян», яка, серед іншого, регулює питання протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу. Фінансують напрямок за рахунок місцевих та обласного бюджетів.


У програмі міститься прогнозоване фінансування 5,2 млн. грн. Це попередній розрахунок необхідних для протидії ВІЛ/СНІДу коштів. Такої суми має бути достатньо на 2017 рік у регіоні. Втім, посеред року у бюджетах стільки грошей не знайшлося. І депутати затвердили лише 35% від цієї суми, а це 1,85 млн. грн. Та за фактом касових витрат за 6 місяців витрачено лише 309 тис. грн. Ці цифри говорять про те, що на Вінниччині задіяли лише 1/5 частину від коштів, які мали у розпорядженні.

Зокрема, на інформаційно-просвітницьку роботу та  соціальний супровід хворих грошей взагалі не знайшлося, а на профілактику епідемії уже витратили майже 230 тис. грн. «Пролікували» пацієнтів в області на 100%, тобто на 10 тис. грн.


В Інституті аналітики та адвокації також порівняли протидію ВІЛ-СНІДу у першому півріччі 2017 з аналогічним періодом 2016. Аналітики встановили, що цьогоріч у Вінницькій області все ж затвердили на 600 тис. грн. більше. Втім використали майже вдвічі менше.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер