Банер
Банер
Loading...

З початку року платники Вінниччини отримали від фіскалів понад 149 тисяч адмінпослуг

  За інформацією управління обслуговування платників протягом січня-жовтня 2017 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними органами надано 149,2 тис. адміністративних послуг.   Майже 133 тисячі з них, надано Центрами обслуговування платників, яких у регіоні функціонує наразі 23.

  За цей час найбільш запитуваною була послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.11.2017 року таких послуг надано 69,2 тис.

   Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг станом на 01.11.2017 року надано 13,6 тис. та 13,1 тис. відповідно.

   Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін видачі, довідки та способи отримання результату.

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер