Банер
Банер
Loading...

За роздрібну торгівлю у жовтні бюджети Вінниччини отримали 13,4 млн. грн. акцизного податку

  За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, кошти у сумі 13 млн. 409,2 тис.грн. надійшли впродовж жовтня поточного року від платників Вінниччини до місцевих бюджетів у вигляді акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

  При цьому доведену розрахункову базу перевиконано майже на 10,8% або на 1 млн. 311,3 тис.грн.

  Посадовець зауважує, що окрім того, протягом жовтня 2017 року до місцевого бюджету надійшло 1 млн. 669,5 тис.грн. від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. А доведену розрахункову базу, що становила 1 млн. 630,0 тис.грн., виконано на 102,4 %.

  Нагадаємо, на території  Вінницької області та міста Вінниці наразі діє 7625 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 702 ліцензії видано у жовтні звітного року, зокрема алкогольними напоями – 367,  тютюновими виробами – 335. Разом із тим, з початку року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 569 ліцензій, а дію 825 – анульовано.

  Також, протягом жовтня 2017 року від ліцензування виробництва спирту, алкогольних напоїв і тютюнових до місцевого бюджету надійшло 800 тис. грн. За цей же період реалізовано понад 4,1 млн. шт. марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв на суму акцизного податку 95 млн. 220,0 тис.грн.

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

          


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер