Банер
Банер
Loading...

Очільник фіскальної служби Вінниччини провів особистий прийом у Гайсині

  Днями в Гайсинському управлінні  ГУ ДФС у Вінницькій області відбувся виїзний особистий прийом громадян.   Цього разу, згідно затвердженого графіку, його проводив начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Васильович Осмоловський.

  Під час спілкування гайсинчан найбільше непокоїло питання реформування служби та можливість, у зв’язку з цим, отримання адміністративних та інших послуг у місцевому Центрі обслуговування платників. Цікавило також і нарахування та сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Ще однією темою звернення був порядок отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків.

  Підсумовуючи виїзний прийом, Руслан Осмоловський ще раз наголосив, що робота зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямів діяльності служби. Відтак, забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду кожного звернення, а також для удосконалення цієї роботи, фіскальною службою Вінниччини здійснюються заходи організаційного, інформаційного та аналітичного характеру.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер