Банер
Банер
Loading...

Понад 626,5 мільйонів гривень плати за землю отримали місцеві бюджети Вінниччини

  За січень-жовтень 2017 року до місцевих бюджетів Вінницької області було перераховано понад 626,5 мільйонів гривень плати за землю.   За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського зазначена сума на 84,2 мільйона більша від індикативу та майже на 105,6 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

  Посадовець зауважує, що на долю юридичних осіб, тобто підприємств, установ та організацій, припадає понад 78,5 відсотків загальних надходжень плати за землю або 492 мільйона гривень. Решту, майже 134,5 мільйонів гривень перерахували фізичні особи-підприємці та прості громадяни.

  Додамо, що плата за землю є вкрай важливим платежем при формуванні доходів територіальних громад Вінниччини. Наразі вона посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області, поступаючись тільки податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер