Банер
Банер
Loading...

Скеледором у школі – новий подарунок школярам Ладижина від ДТЕК і громади

   У другій школі Ладижина про скеледром мріяли вже 9 років. Саме стільки тут діє туристичний клуб «Крокус». Автори ідеї – тренери клубу Микола Стефаник та Оксана  Бевз поступово розвивали напрями  – пішохідний туризм, велотуризм, спортивне орієнтування. В мріях було бажання долучитися до олімпійського виду спорту – скелелазіння. Проте, мрії без можливостей могли б залишитися нездійсненними, якби не конкурс «Громада своїми руками» від компанії ДТЕК. Вдало написаний проект дозволив ініціативній групі отримати міні-грант в розмірі 45 тис. грн, та облаштувати у спортивному залі школи сучасний скеледром.

«ДТЕК має на меті якісно покращити умови проживання людей в містах, де є підприємства компанії. Адже наші працівники та їх родини повинні жити в кращих умовах. Цього року, завдяки ідеї тренерів та підтримки компанії ДТЕК, ми встановили у спортивній залі другої школи сучасний скеледром. Мені дуже подобається, що завдяки таким проектам нам вдається відірвати дітей від сучасних гаджетів, і вони мають можливість фізично розвиватися, – підкреслив на відкритті проекту директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик.

Відтепер завдяки ДТЕК близько 100 вихованців місцевого туристичного клубу «Крокус» щодня можуть підкорювати вершини найвищого в області скеледрому (10 м). За словами тренера Оксани Бевз, після появи штучної споруди для скелелазіння бажаючих відвідувати туристичний клуб побільшало.

Як зазначив депутат Ладижинської міської ради Олексій Алєксєєв, проект «Скеледром» став абсолютним переможцем конкурсу «Громада своїми руками-2017» в Ладижині, адже він був визнаний найкращим в місті. «Завдяки ДТЕК наші діти тепер мають змогу не лише підкорювати вершини, а й перемагати себе і долати свої страхи. А ще розвивати фізичну силу, спритність, витривалість, відповідальність та самостійність. Переконаний, що тепер кожен учень школи на уроці фізкультури буде мріяти про вершини цієї штучної скелі», – сказав Олексій Алєксєєв.

Це вже четвертий цьогорічний проект, який реалізовано в Ладижині в рамках конкурсу від ДТЕК «Громада своїми руками». Найближчим часом будуть завершені ще 5 проектів-фіналістів. Загальний обсяг коштів, які спрямувала енергокомпанія в  покращення міського простору становить 460 тис. грн.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер