Банер
Банер
Loading...

Олексій Порошенко увійшов до 12 найбільших лобістів реформ

  Депутат Верховної Ради від 12-го округу Вінницької області Олексій Порошенко увійшов до 12-ти найбільших лобістів реформ в України за наслідками дослідження Індексу підтримки реформ (ІПР), розробленого впливовою громадською організацією VoxUkraine.

  Індекс підтримки реформ - об'єктивний і зручний інструмент для оцінки, як депутати підтримували реформаторські закони.

  Цей індекс показує, наскільки максимально можливий внесок зробив обранець в прийнятті 230 прогресивних і 8 анти-реформаторських законів, які використовувалися в індексі iMoRe. Ці закони відбирали й оцінювали понад 40 незалежних експертів.

  За наслідками дослідження Олексій Порошенко зайняв 12 місце з 422 народних депутатів.

  "Переконаний, що роботу депутата треба оцінювати за реальними справами, а не за гучними виступами. Дякую активістам проекту VoxUkraine за те, що, як завжди, неупереджено порахували коефіцієнт корисної дії кожного депутата", - зазначив Олексій Порошенко щодо опублікованого рейтингу.

  Нагадаємо, що раніше Олексій Порошенко домігся втілення в життя ідеї стажування українських посадовців в найбільш розвинутій країні світу - Сінгапуру. Перша група українських посадовців проходила тижневе стажування у Сінгапурі на початку листопада 2017 року.

  На думку Олексія Порошенка, цей проект стане першим кроком на шляху до втілення і укорінення найкращих практик однієї з найефективніших світових держслужб в Україні.

 

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер