Банер
Банер
Loading...

ДТЕК Ладижинська ТЕС в жовтні збільшила відпуск електроенергії на 38%

  Теплоелектростанції ДТЕК в жовтні 2017 року відпустили в енергосистему України 3,2 млрд кВт-год електроенергії. У порівнянні з жовтнем 2016 року виробництво збільшилось в середньому на 19,5%, а по Ладижинській ТЕС – на 38%.  ТЕС компанії стабільно покривають потреби енергосистеми в електроенергії і готові продовжувати роботу з підвищеним навантаженням в зимовий період.

  Найбільше зростання виробництва в минулому місяці спостерігалося на ТЕС ДТЕК, які працюють на газовій марці вугілля, (в т. ч. і Ладижинській). Вони виробили 2,5 млрд кВт-год електроенергії, що на 25% більше за показник жовтня 2016 року. На плечі газових ТЕС лягло додаткове навантаження через економію антрациту. Після блокади українських підприємств на тимчасово неконтрольованій території його можна тільки імпортувати.


  Завдяки тому, що ДТЕК імпортує антрацит для станцій, що працюють на цьому паливі, в жовтні вони виробили 726 млн кВт-год електроенергії. Це вдвічі більше вересня і лише на 18% менше, аналогічного місяця 2016 року. Тоді поставки антрациту з видобувних підприємств ДТЕК здійснювалися в повноцінному режимі.

  «В умовах підвищеного навантаження та збільшення виробництва нам вдається поповнювати склади ТЕС вугіллям. Станом на 29 листопада ми вже накопичили 73 тис. тонн вугілля. З початку листопада запаси палива зросли на 40 тис. тонн, що дозволяє забезпечити нашу станцію резервом для стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Це означає, що електроенергія буде стабільно надходити в будинки українців, а ладижинці не залишаться без води і тепла», – зазначив директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

  Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності від імпортного вугілля, котра складається з трьох ключових кроків:

Крок №1 – переведення блоків з антрациту на газове вугілля.

Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку.

Крок №3 – модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.


   З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті - http://ozp.dtek.com

Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер