Банер
Банер
Loading...

Представники Вінниччини взяли участь у II Всеукраїнському форумі об’єднаних громад

  Під патронатом Прем’єр-міністра та Уряду, відбувся II Всеукраїнський форум об’єднаних громад, у якому взяли участь  30 голів об’єднаних громад з Вінниччини, а також заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

  На церемонії відкриття форуму, з привітаннями та доповідями про поступ децентралізації  в Україні  виступили Президент України Петро Порошенко , голова Верховної Ради Андрій Парубій та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  «З 2006 по 2014 рік я працював міським головою і ми всі знаємо, скільки проблем  потрібно було вирішувати , щоб виправдати довіру громади. В місцевому самоврядуванні є дві важливі дати: 1996 рік, коли було прийнято закон про місцеве самоврядування і 2014 – після того, як у нас на багато років забрали право розвивати території, ми розпочали будувати нову державу.  Сьогодні ми пройшли 1- й етап децентралізації, на часі  два завдання: зростання економіки та ВВП країни до 5-7%  і прийняття нового закону про адміністративно-територіальний устрій. Наша мета – повсюдне, економічно сильне місцеве самоврядування на базі  ОТГ», - зазначив у своєму виступі Прем’єр-міністр України, Володимир Гросйман.

   Форум  ОТГ під гаслом  « Ініціативи, що змініюють життя»,  включав кілька дискусійних платформ з питань створення спроможних громад.  В обговоренні механізмів залучення інвестицій, підвищення виробничого потенціалу , розвитку малого і середнього бізнесу та просторового планування в ОТГ взяли участь Міністр регіонального розвитку  Геннадій Зубко, представники  міністерств та відомств, фінансового сектору, організацій - донорів  та партнерів децентралізації з країн ЄС, США, Канади, експерти, голови ОТГ.

   Вінничани- учасники форуму відзначили послідовність влади щодо розвитку місцевого самоврядування та високо оцінили виступи й поради експертів заходу.

   «Розвиток підприємництва в аграрному секторі та збільшення інвестицій  є надзвичайно важливим для Вінниччини. Державні програми, що пропонуються для підтримки бізнесу повинні сприяти притоку інвестицій, наповненню місцевих бюжетів, збереженню людського потенціалу та подальшому розвитку територій», - прокоментував завдання форуму, заступник голови Вінницької облдержадміністрації, Андрій Гижко.

  «Сьогодні, пріоритет №1 залучити інвестиції та збагатити громади, адже люди на місцях повірили в нові можливості,  ми вже маємо досвід реалізації успішних стратегій  у багатьох ОТГ. Широке представництво на форумі експертів найвищого рівня  та органів місцевого самоврядування, говорить про довіру та високу зацікавленість у позитивних змінах, тому – децентралізацію не зупинити», -  підкреслив директор Центру розвитку місцевого самоврядування Вінницької області, Олег Левченко.

                                    Центр розвитку місцевого самоврядування Вінницької області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер