Банер
Банер
Loading...

Блокування податкових накладних вінницькі платники вивчали на семінарі-практикумі

  Днями у актовій залі Вінницької ОДПІ тривало жваве обговорення блокування реєстрації податкових накладних у СМКОР. Тут  відбувався семінар-практикум для  платників податку на додану вартість.  До участі у заході були запрошені керівники та головні бухгалтери підприємств реального сектору економіки, у яких призупинено реєстрацію податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН.

  В.о. заступника начальника – начальника Вінницького управління ГУ ДФС у області Ігор Бондар відкриваючи зустріч повідомив присутніх про останні новації у цьому напрямку. Зокрема він розповів про вдосконалення системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків та результати від її впровадження.

  Про умови блокування податкових накладних та розрахунків коригування, перелік  і порядок оформлення та відправки документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК та порядок оскарження рішення ДФС про відмову  в  їх реєстрації, детально розповіла начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Білилівська.

  У свою чергу, заступник начальника  – начальник відділу  податків і зборів з юридичних осіб Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Валентина Красіліч акцентувала увагу учасників семінару-практикуму на порядку формування податкового кредиту в разі зупинення реєстрації ПН та  особливостях формування РК.

  Під час спілкування  платники  розповіли представникам фіскальної служби про  наявність  ряду проблемних питань, що виникають  при реєстрації  ПН/РК, формуванні повідомлення та таблиці для  їх розблокування, надали пропозиції щодо їх вирішення.

  Підсумовуючи зібрання Ігор Бондар зазначив, що такі зустрічі є корисними і для платників ПДВ, і для фіскальної служби. Оскільки перші змогли отримати вичерпні відповіді на свої питання та практичні поради, а працівники фіскальних органів, дізнавшись з перших вуст про проблемні моменти у системі адміністрування ПДВ, напрацювати  пропозиції щодо удосконалення роботи СМКОР.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер