Банер
Банер
Loading...

Громадськість та фіскали шукали шляхи поліпшення співпраці

   Днями представники Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та правління Громадської ради при ГУ ДФС у Вінницькій області взяли участь у відеоселекторній зустрічі Громадської ради при ДФС України та громадських рад при регіональних фіскальних підрозділах.   Головне питання -  як в майбутньому співпрацюватимуть Громадські ради з державними органами, аби така співпраця була найбільш продуктивною та конструктивною. Адже наразі Міністерство юстиції України розробляє проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996».

  Серед пропозицій від Громадських рад при фіскальних органах – розширення переліку завдань Громадських рад. Зокрема, сприяння комунікації та публічному діалогу між інститутами громадянського суспільства та органом, сприяння залученню заінтересованих осіб (стейкхолдерів) до процесу громадського обговорення проектів нормативно-правових актів, до моніторингу результатів формування та/або реалізації державної, регіональної політики.

  Трапляється, що до складу Громадських рад входять представники громадськості, які не мають жодного відношення чи навіть уявлення щодо діяльності державного органу. Тож досить важливою є пропозиція прописати в оновленому Положенні, аби до складу громадської ради обиралися представники інститутів громадянського суспільства, які є фахівцями у відповідній сфері. Це може підтверджуватися наявністю публікацій, досліджень, розробок за відповідною темою, участю у   реалізації проектів тощо протягом 2 років до моменту утворення ініціативної групи.

  Також були висунуті пропозиції щодо кількісного та персонального складу, діяльності  ініціативної групи по створенню Громадської ради тощо.

  Наостанок обговорили механізм удосконалення взаємодії Громадської ради при ДФС та громадських рад при ГУ ДФС в областях, особливо в частині формування спільних пропозицій до податкового та митного законодавства. Усі учасники одностайно погодились у доцільності проведення таких зустрічей і більш активного залучення керівництва та фахівців фіскальної служби.   

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер