Банер
Банер
Loading...

В місті енергетиків побільшало будинків з розумним освітленням

  В Ладижині за кошти ДТЕК мешканці будинку № 55 по вул. Процишина модернізували систему прибудинкового  та внутрішньопід’їздного освітлення. На сходових клітинах 6 під’їздів будинку встановили 30 енергозберігаючих світильників, котрі вмикаються  за сигналом датчиків руху. Та найважливіші перетворення відбулися ззовні: перед кожним під’їздом встановлені LED-світильники, які працюють від фотодатчиків. Тепер ці сучасні прилади виконують функцію і прибудинкового освітлення, якого тут не існувало з часів введення будинку в експлуатацію.

 Освітлити прибудинкову територію і під’їзди  вдалося за рахунок реалізації проектів соціально-економічного розвитку територій присутності ТОВ «ДТЕК». Керівник проекту Олена Топалова змінами задоволена. Каже, що тепер у темний час доби тут можна почувати себе безпечніше.

 «У нас прибудинкове освітлення не працювало ніколи, а в під’їздах були розетки під старі лампи розжарювання, які не економні і швидко виходять з ладу. Завдяки ДТЕК і нашому депутату ми тепер маємо прекрасне освітлення», – зазначила на відкритті керівник проекту Олена Топалова.

 Допомагав втілити проект у життя   депутат Ладижинської міської ради, заступник начальника ЕЦ ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Вандзіляк. Як експерт у цій сфері, Олександр зазначив, що  більшість ліній електропередач та енергообладнання у під’їздах житлових будинків вже застарілі і потребують заміни.

 «Встановивши нову систему освітлення, нам вдалося хоч трохи підвищити комфорт проживання 300 мешканців цього будинку. Адже, коли будинок і під’їзди освітлені, це зменшує будь-які прояви злочинності. До того ж встановлення енергозберігаючих світильників дозволить щорічно заощаджувати близько 6,5 тис. грн  на утриманні будинку № 55», – уточнив Олександр Вандзіляк.

 «Ми звернули увагу на те, що цей великий двір потребує змін. Тому почали з найголовнішого – освітлення. Адже наша мета – допомогти мешканцям активізуватися та активно брати участь у благоустрої місця, де вони живуть, – пяснив менеджер із взаємодії з місцевими органами самоврядування ДТЕК ЛаТЕС Олексій Алєксєєв. – Сподіваюся що цей вже реалізований проект спонукатиме жителів 55-го і прилеглих будинків на активну участь у покращенні життя не лише на своїх прибудинкових територіях, а й в цілому у своєму місті. Адже саме завдяки співпраці ініціативних мешканців, місцевої влади та ДТЕК з’являються проекти, завдяки яким наше місто змінюється та покращується якість життя наших мешканців».

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер