Банер
Банер
Loading...

За грантові кошти ДТЕК в Михайлівці утеплили будинок культури і облаштували сучасний інформаційний центр

   Теплий клуб, та ще й з безкоштовним «Wi-Fi» для села тепер не розкіш. Завдяки конкурсу «Громада своїми руками» від ДТЕК в селі Михайлівка Тульчинського району, що поблизу Ладижина, відремонтували приміщення сільського клубу, встановили там пластикові вікна та двері, твердопаливний котел і  реконструювали систему опалення.

  У конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» переможцями були визнані одразу 2 проекти з Михайлівки: ремонт приміщення клубу та заміна вікон і дверей. Бюджет обох проектів склав 90 тис. грн. Проте ремонт і утеплення – лише початок. Ініціативна група вирішила перетворити сільську бібліотеку на сучасний інформаційний центр, де через мережу «інтернет» можна  комуналку оплатити і потрібну інформацію знайти, адже в приміщенні є «Wi-Fi».

   Ще один проект дозволив замінити у будинку культури систему опалення, без чого  оновлення клубу не відбулося б.  То ж ДТЕК спрямував для цього ще  150 тис. грн. в рамках реалізації проектів соціально-економічного розвитку територій діяльності ТОВ «ДТЕК» у Вінницькій області.


   У селі таким перетворенням щиро радіють, адже до цього часу клуб не опалювався, то ж температура в ньому іноді була нижчою, ніж на дворі.

  «Нам дуже не вистачало такого приміщення, де б можна було проводити якісь загальні збори громади, –  каже михайлівський сільський голова Віталій Ніколаєнко. – Відтепер завдяки нашим партнерам – компанії ДТЕК, люди можуть знаходитися у клубі без верхнього одягу. Раніше взимку температура повітря в приміщенні не піднімалась вище восьми градусів, а тепер  тут +20».

  «Завдяки ДТЕК ми отримали тепле приміщення, куди і переводимо нашу бібліотеку, яка раніше була на другому поверсі. А читачів у нас багато, і літнім людям дуже важко підніматися по сходах, – розповідає бібліотекар Людмила Шевчук. – Буває, що зайде якась бабця, та й гукає знизу, чи є щось нове почитати. Доводилося їй виносити книжку на низ. Тепер нашим читачам буде зручно ходити до бібліотеки. А через безкоштовний «Wi-Fi» ще й учні підтягнуться. Адже поруч з  бібліотекою буде створений сучасний інформаційний центр. Поки центр не діє, наш сільський голова все одно залишає увімкненим «Wi-Fi», щоб діти могли нам скористатися у будь-який час. То ж у нас побачити дітлахів  біля клубу о сьомій ранку – це нормально».

  Поки у сільському будинку культури тривають оздоблювальні роботи, працівниці закладу вже планують програму новорічних заходів і готуються писати нові проекти. Адже в селі проблем завжди вистачає.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер