Банер
Банер
Loading...

Здоров’я в День святого Миколая: ДТЕК подарував сучасне медичне обладнання Вінницькій обласній дитячій лікарні

  Вже другий рік поспіль напередодні Дня святого Миколая ДТЕК робить подарунки хворим діткам з Вінниччини.  І це не омріяні ґаджети. Цього року це сучасне ендоскопічне обладнання для Вінницької обласної лікарні, яке дозволить вчасно і точно встановлювати діагнози маленьким пацієнтам: колоноскоп та бронхоскоп виробництва фірми «Pentax» (Японія). Загальна вартість обладнання 1 млн грн.

 Нове ендоскопічне обладнання 18 грудня передали медичному закладу за участі голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, директора з регіональної політики ДТЕК Тетяни Оверіної та  головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні Василя Паненка.

 «Ніколи не хворіти – це найцінніший подарунок  для маленьких Вінничан. І мене дуже тішить, що сьогодні чергова лікарня отримала нову сучасне обладнання, за що я хочу подякувати нашим партнерам – компанії ДТЕК. Ви бачите зараз лише частинку тієї домовленості, яку ми реалізували в рамках підписаного меморандуму. В наших планах – продовжувати таку співпрацю і зробити наші заклади охорони здоров’я найкращими в Україні. Адже я глибоко впевнений, що буде процвітати той регіон, де кращі умови для життя людей створюють разом влада і бізнес. Разом ми докладемо максимум зусиль, щоб першочергово покращити три обласні заклади, з яких пріоритетним є Вінницька обласна дитяча лікарня», - зазначив губернатор Вінниччини Валерій Коровій.

 «Минулого року ми обіцяли знову приїхати, адже у нас така традиція – розвивати заклади охорони здоров’я. Тому що найцінніше – наші діти. Вони наше майбутнє. І заради щасливого майбутнього ми маємо виховувати здорове та розумне покоління. Сьогодні дитяча лікарня отримала новітню ендоскопічну апаратуру, а з нею сотні дітей Вінниччини отримали можливість вчасного та чіткого встановлення діагнозу.

  Це не перша і не остання  наша допомога лікарням області. ДТЕК системно співпрацює з владою вже багато років заради покращення рівня життя в регіонах, де розміщені наші підприємства. Тому що в компанії працює 75 тис. співробітників. Всі вони є батьками, а хтось вже і дідусями. І ми розуміємо: щоб наші працівники та їх сім’ї  були  щасливими, необхідно потурбуватися про  їхнє здоров’я та здоров’я їх дітей.

  Проте охорона здоров’я – лише один із напрямків співпраці. З 2011 соціальні інвестиції у Вінницьку область склали 18,4 млн грн з яких 15,5 спрямовано в  розвиток Ладижина. І ми будемо продовжувати таку плідну співпрацю з регіонами, де ми працюємо.

  Нехай завдяки нашому обладнанню кожна хвора дитина швидше потрапить додому», – зазначила  директор з регіональної політики ДТЕК Тетяна Оверіна.

  «Нове обладнання для нас дуже затребуване, адже воно є гнучким, а значить зручнішим у використанні. Завдяки бронхоскопу та колоноскопу ми зможемо обстежувати найвіддаленіші місця внутрішніх органів наших пацієнтів та виявляти різного виду патології. А в окремих випадках - допомагати нашим пацієнтам без операційного втручання. Такий досвід ми вже маємо завдяки обладнанню, котре отримали від ДТЕК минулого року: кілька разів ми вилучали із наших пацієнтів сторонні предмети, які вони випадково проковтнули. Сьогоднішнє обладнання також незамінне і високоточне, адже вироблене у Японії. Завдяки йому та лікарському досвіду ми зможемо ще краще лікувати наших діток», - зазначив головний лікар Вінницької обласної дитячої лікарні Василь Паненко.

  Нагадаємо, ДТЕК повністю сплачує всі податки, які йдуть на розвиток громад. Так, до бюджету Ладижина та Вінницької області з 2012 року, (коли Ладижинська ТЕС увійшла до складу ДТЕК), станція перерахувала понад 877,5 млн грн податків.

  З 2016 року ДТЕК взяв за правило поступово оновлювати обладнання в першу чергу обласного онкодиспансеру та обласної дитячої клінічної лікарні. То ж у грудні минулого року енергокомпанія  передала Вінницькій обласній дитячій лікарні сучасне медичне обладнання вартістю 732 тис. грн, а в  листопаді 2017 року ДТЕК подарував обласному клінічному онкодиспансеру мобільну ультразвукову систему вартістю обладнання 1,2 млн грн.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

 Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК,

і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

 . . . .Тетяна Поліщук

Менеджер з комунікаційДТЕК Ладижинська ТЕС

тел.:   04343 65 208моб.:  097 257 67 45

       


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер