Банер
Банер
Loading...

У День Святого Миколая Олексій Порошенко передав дітям Вінниці понад 50 тисяч солодких новорічних подарунків

  19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця представники Фонду Порошенка разом із Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим передали понад 50 тисяч новорічних солодких подарунків для дітей Вінниці. Урочиста передача подарунків відбулася під час відкриття Новорічного містечка на Майдані Незалежності.

Вже більше 10 років привітання вінницьких дітей солодощами – це спільна акція Вінницької міської влади, народного депутата України Олексія Порошенка та Благодійного фонду Порошенка.


«У цей день традиційно усім діткам Миколай приносить подарунки, щоб подякувати вам. Тому що ви і є справжніми чарівниками. Ви робите наше життя щасливішим, веселішим, добрішим. Ви наповнюєте змістом усі наші здобутки. Одна ваша посмішка здатна додати нам сили, щоб повірити у диво і здолати будь-які проблеми. Все, що ми робимо, - для вас, для вашого прекрасного майбутнього», - сказав Олексій Порошенко.

Зі свого боку міський голова Сергій Моргунов подякував Фонду та особисто Олексію Порошенку за багаторічну співпрацю й увагу до підростаючого покоління українців Вінниці та пообіцяв якнайшвидше передати подарунки дітям.

«Діти з нетерпінням чекають новорічних свят і подарунків, тому в День Святого Миколая нам вдасться здійснити їхні мрії», - зазначив Вінницький міський голова.

В рамках акції «З теплом у серці» Фонд Порошенка щороку надає понад 70 тисяч новорічних подарунків дітям з різних регіонів України. Цьогоріч солодощі отримають школярі 1-4 класів, вихованці дитячих будинків та діти, які в святкові дні перебуватимуть у лікарнях міста.

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер