Банер
Банер
Loading...

У фіскальній службі Вінниччини завершили реалізацію Проекту МВФ

   Його запровадили для підвищення рівня добровільного дотримання платниками законодавства України щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб.   Тривав Проект впродовж ІІ кварталу 2017 року на базі Головних управлінь ДФС у Вінницькій та Дніпропетровській областях.

  У рамках реалізації Проекту було визначено чотири цільові групи платників. Загалом до них було відібрано 180 платників по 45  у кожну групу. Так, до І групи потрапили ті платники, що були включені до планів-графіків проведення документальних планових перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 року. Платникам ІІ цільової групи були направлені листи з роз’ясненнями наслідків недотримання законодавства України про ЄСВ і ПДФО. Тим, хто був включений до ІІІ цільової групи, з метою роз’яснення наслідків недотримання законодавства України про ЄСВ і ПДФО, надавались усні консультації. До платників ІV цільової групи або контрольної, жодні заходи не вживалися.

  Для аналізу результатів Проекту використовувалися наступні показники: фонд оплати праці, кількість найманих працівників, обсягів реалізації товарів (робіт, послуг), середня заробітна плата, а також темпів росту фонду оплати праці, кількості працівників, обсягів реалізації товарів (робіт, послуг) та питомої ваги фонду оплати праці в обсязі реалізації товарів (робіт, послуг).

  За підсумками Проекту було проведено аналіз динаміки зазначених показників у ІІІ кварталі 2017 році у порівнянні з аналогічними показниками до початку реалізації Проекту.

  Так, результати засвідчили, що більш дієвими заходами дотримання платниками законодавства України про ЄСВ і ПДФО є проведення контрольно-перевірочної роботи та направлення листів платникам з метою роз’яснення наслідків недотримання цього законодавства.  

  Під час проекту, зокрема, були апробовані методи ризикоорієнтованого відбору об’єктів контролю та форми взаємодії органів ДФС з платниками, які позитивно вплинули на їх поведінку та сприяли підвищенню рівня дотримання платниками законодавства України про ЄСВ та ПДФО.

  Отримані позитивні результати, отримані від апробації Проекту на Вінниччини, будуть використані у подальшій роботі ДФС.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер