Банер
Банер
Loading...

Сплата ЄСВ ФОП - єдинником, припинившим державну реєстрацію

Державна фіскальна служба України  у індивідуальній податковій консультації від 08.12.2017 р. №2887/Г/99-99-13-02-03-14/ІПК роз’яснила  порядок подання Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску із зазначенням типу форми «ліквідаційна» у разі припинення діяльності ФОП.

 Так, відповідно до абз. 7 ч. 1 ст. 5 Закону про ЄСВ зняття з обліку платників єдиного внеску, зокрема ФОП, здійснюється органами доходів і зборів на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку.

Останній період, за який необхідно сплатити ЄСВ — період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізособи.

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП користується правами, виконує обов’язки та несе відповідальність, передбачені для платника єдиного внеску в частині діяльності, яка здійснювалася ним як ФОП.

Оскільки пропорційний розрахунок бази нарахування ЄСВ для даної категорії платників Законом про ЄСВ не передбачений, місяць, в якому така особа припинила підприємницьку діяльність, належить до базового звітного періоду, за який сплачується ЄСВ.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер