Банер
Банер
Loading...

Щоб подати звітність – не обов’язково йти до податкової

 У зв’язку  з наближенням кампанії декларування  Вінницька ОДПІ нагадує платникам податків, що,  відповідно до  п.49.3 ст.49 Податкового кодексу  України , податкова декларація подається за вибором платника податків,  в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

  Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової звітності в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

З метою уникнення черг під час подання податкової звітності, отримання довідок та інших дозвільних документів  Вінницька ОДПІ запрошує платників податків активніше  переходити на спілкування  з податковою інспекцією в он-лайн режимі через «Електронний кабінет платника податків», який доступний за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx.

Вже сьогодні «Електронний кабінет платника» надає платникам можливість  формування та передачі до ДФС звітності, перегляд карток особового рахунку по кожному податку, отримання довідок, витягів з реєстрів та даних про контрагентів,  формування та реєстрації в Єдиному реєстрі  податкових та   акцизних накладних,  отримання інформації  з системи електронного адміністрування ПДВ та  реалізації пального та інше.  

Подавати звітність через «Електронний кабінет платника» можна після отримання посилених сертифікатів електронних ключів, які  безкоштовно надаються центром сертифікації ключів (АЦСК ІДД ДФС у Вінницькій області) в 1-му залі Центру обслуговування платників Вінницької ОДПІ.

Відправити звіти також можливо в Центрі обслуговування платників  з комп’ютерів, які підключені до мережі Інтернет.

Перевагами «Електронного кабінету платника» є  спілкування з органами ДФС  в зручний час,  зі зручного  місця та без черг.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер