Банер
Банер
Loading...

До місцевого бюджету Вінниччини малий та середній бізнес перерахував майже 893 мільйон гривень єдиного податку

   Загалом упродовж січня-листопада 2017 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували на потреби місцевих громад 892 мільйони 961,5 тисячі гривень єдиного податку. 

   За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського близько 59 відсотків із цієї суми або майже 525 млн.грн. – це внесок  фізичних осіб. Решту, понад 41 відсоток або більш ніж 368 млн.грн., сплатили юридичні особи-спрощенці.

   Посадовець додає, що проти минулорічного загальна сума перерахованого до місцевих бюджетів єдиного податку зросла на 34,3 відсотки. А громади тільки за рахунок приросту цього податку отримали  на 228,2 млн.грн. більше ніж за одинадцять місяців 2016 року.

   Отож, дякуючи за такі вагомі показники усім представникам малого та середнього підприємництва регіону, Руслан Осмоловський ще раз наголошує на важливості єдиного податку у формуванні доходів місцевих бюджетів Вінниччини. Адже наразі для них він є другим за розміром бюджетоформуючим платежем, поступаючись податку на доходи фізичних осіб.

   Відділ комунікації ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер