Банер
Банер
Loading...

Центри зайнятості області працевлаштували 230 вінничан на завод «Fujikura»

  У 2017 році центри зайнятості області працевлаштували на завод «Fujikura» 230 громадян Вінницької області.

   ТОВ «Fujikura Automotive Ukraine Lviv», що днями запрацює у м.Немирів, є частиною всесвітньовідомої японської компанії, яка має відмінну репутацію на міжнародній арені та відповідає сучасним вимогам і стандартам виробництва.   Підприємство пропонує працівникам заробітну плату від 7100 гривень. Причому середня заробітна плата по області складає майже 6500 гривень.

   Протягом 2017 року центрами зайнятості області для ТОВ «Fujikura Automotive Ukraine Lviv» були проведені майже 50 презентацій роботодавця.

   У зв’язку з вирішенням питання розміщення виробництва цієї компанії на площах Немирівського лікеро-горілчаного заводу велика інформаційна кампанія щодо можливості працевлаштування на ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» проводилась Немирівським районним центром зайнятості.

   Так, 30 вересня 2017 року в Будинку культури м. Немирів для всіх бажаючих працевлаштуватися жителів міста та району провели презентацію роботодавця за участю місцевих органів влади, представників роботодавців та центру зайнятості.

   Починаючи з жовтня у Немирівському районному центрі зайнятості щосереди з 10 до 17 години представником ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» проводились презентації та відбір працівників. А з листопада представник підприємства щоденно перебуває у Немирівському центрі зайнятості та проводить індивідуальні співбесіди з шукачами роботи.

   Вагомим фактором у працевлаштуванні на підприємстві «Fujikura» є те, що роботодавець забезпечує навчання своїх працівників у Львові, де зазначене підприємство працює вже декілька років. Також, роботодавець, окрім робітничих професій: оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, в’язальник жгутів, водій, пропонує досить широкий спектр вакансій. Зокрема, інженери, спеціалісти в сфері ІТ-технологій, бухгалтери, фінансисти та юристи.

   «Вінницька обласна служба зайнятості на цьому не зупиняється, ми продовжуємо підбирати персонал підприємству. Зауважимо, що в центрах зайнятості відведені спеціальні місця, де представник роботодавця може вільно спілкуватись з претендентами на роботу. Головне, щоб у людей було бажання працювати, а служба зайнятості завжди готова допомогти», - зазначає Галина Скоковська, директор Вінницького обласного центру зайнятості.

 

   Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ  55-17-97


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер