Банер
Банер
Loading...

З 1 січня 2018 року ПДВ на постачання та ввезення медвиробів - 7%

Вінницька ОДПІ  повідомляє, що  Законом України  від 07.12.2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України  щодо  забезпечення  збалансованості  бюджетних  надходжень у 2018 році» змінено  ставку ПДВ на постачання та ввезення в Україну медичних виробів.

 Так, з 1 січня 2018 року операції з постачання та ввезення на митну територію України медичних виробів, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію і застосування в Україні, оподатковуються  ПДВ у розмірі 7%   замість 20%.

             До внесення змін , за ставкою  7% ПДВ оподатковувалися  операції з постачання та ввезення на митну територію України лише медичних виробів, включених до переліку, затвердженого постановою КМУ від 03.09.2014 р. № 410. До операцій з постачання та ввезення на митну територію України всіх інших медичних виробів застосовувалася  ставка ПДВ в розмірі 20%.

 

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер