Банер
Банер
Loading...

Фіскальна служба Вінниччини на прямому зв’язку з платниками

  Днями з мешканці Вінниччини мали нагоду поспілкуватися у прямому ефірі обласного радіо „ВІНТЕРА” з начальником Головного управління ДФС у Вінницькій області Русланом Осмоловським.

  У програмі „Час змін” з її ведучим Олександром Блажко наживо говорили про підсумки року минувшого та перспективи наповнення бюджетів у 2018 році. Серед іншого Руслан Осмоловський розповів, що до зведеного бюджету було мобілізовано понад 11,6 млрд.грн, що у 1.4 рази або на 3,1 млрд.грн. більше, ніж надійшло впродовж 2016 року, за що висловив глибоку подяку усім сумлінним платникам податків, зборів та інших обов’язкових платежів регіону.

  Йшлося також і про законодавчі зміни, які запрацюють у новому році. Зокрема у частині блокування податкових накладних та адміністрування податку на додану вартість, поступового зростання специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби, збільшення максимальної бази нарахування ЄСВ, розширення кола платників цього внеску тощо.

  А от серед найважливіших резервів зростання бюджетних доходів посадовець назвав боротьбу з контрабандою та митними правопорушеннями, протидію тіньовій економіці та ухиленню від оподаткування, а також легалізацію зарплат.

  Під час розмови Руслан Васильович відповів на ряд питань, які цікавили платників податків області та простих громадян. Одних непокоїло питання припинення підприємницької діяльності. Інші телефонували з приводу цьогорічних особливостей нарахування  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Та найбільше питань стосувалось  декларування минулорічних доходів. Тож, користуючись нагодою, очільник вінницьких фіскалів нагадав усім слухачам, що кампанія декларування громадянами своїх минулорічних доходів вже розпочалась і триватиме до 1 травня. Протягом цього часу всі 23 Центри обслуговування платників регіону та територіальні підрозділи фіскальної служби працюватимуть із подовженим робочим днем та у вихідні.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер