Банер
Банер
Loading...

Вінницьким податківцям защедрували підшефні з дитячого будинку «Малятко»

  Гарні українські традиції щедрування та побажання добра, радості, щедрого нового року приходять у святкові новорічні свята в кожну родину.   Вже традиційно на святкові гостини до ГУ ДФС у Вінницькій області завітали вихованці дитячого будинку «Малятко». З колядками і щедрівками, піснями та віршами дітки засіяли присутніх не лише пшеницею, а й щедрими побажаннями добра і любові.

  Кожна дитина мріє про казку та подарунки, а особливо у святкові зимові дні. Проте найбільше очікують дива діти, позбавлені батьківського піклування. Тож незабутні враження та приємні подарунки повезли дітки всім своїм друзям.

  «Справжні подарунки отримали сьогодні ми, дорослі, - це сяючі очі та радісні посмішки дітей, - впевнений керівник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський. – Приємно робити для когось добро. І не лише на свята. Кожен із нас щоденно має докладати зусиль, щоб діти відчували себе захищеними і щасливими – ось це і буде проявом справжньої турботи та любові до ближнього».

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер