Банер
Банер
Loading...

МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА - ВОРОГ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ!

  Громадська організація "Лютич" провела акцію протесту, висловлюючи своє негативне ставлення до існування церков московського патріархату в Україні.

  Близько десятка активістів прийшли під стіни вінницької церкви московського патріархату та принесли із собою іграшки - символ дітей, у яких війна із Росією забрала батьків, а декого позбавила і дитинства.

   Ми підтримуємо всеукраїнську акцію бойкотування церков Московського патріархату. Така наша позиція пов'язана з тим, що такі церкви не лише збирають кошти для українського ворога, а і у багатьох із них проводиться відкрита пропаганда "русского мира" і, в тому числі, Москви та Путіна. Окрім того, саме у церквах московського патріархату свого часу проводили агітації за Януковича.

   Саме тому, ми як націоналісти, приєдналися до такої важливої для нашої країни акції і закликаємо усіх небайдужих долучитися до неї.

   Давайте разом припинемо існування цього "троянського коня" в середині країни.

#лютич_церква #лютич_проти_московського_патріархату#Вінниця_проти_московського_патріархату#зупини_московський_патріархат #захисти_Україну#московські_зрадники #Вінниця #принеси_іграшку#не_будь_байдужий #вінницькі_націоналісти #вінничани#небайдужі_вінничани #вінницька_московська_церква#київський_патріархат #націоналісти_вінниці

 

   Деталі за телефоном: 0939661686, 0970909820


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер