Банер
Банер
Loading...

Активні ладижинці встановили в своєму дворі новий дитячий ігровий майданчик з унікальною для міста гойдалкою-гніздом

  Можливість вдосконалити двір біля будинків № 9, 10 та 11 по вул. Процишина надала містянам компанія ДТЕК, провівши щорічний конкурс «Громада своїми руками». Авторка проекту Олена Озерська з командою «Однодумці» подала заявку на участь в конкурсі та виграла міні-грант в розмірі 49 тис. грн на реалізацію задуму.

За словами автора проекту цей двір є одним із найбільш густонаселених в Ладижині. Тут дуже багато дітей. Тому виникла потреба розширити дитячий ігровий майданчик, придбавши нове обладнання.

«Це наша перша ініціатива. Нажаль, досвіду нам бракувало, то ж трохи довелося похвилюватися, адже чимало часу займає написання проекту та його належне оформлення. Та ще й підрядник виявився не зовсім сумлінним, тому і не вклалися у заплановані терміни, – пояснює Олена Озерська. – Проте всі хвилювання вже позаду. Майданчик встановлено. Він діткам подобається. Пісочниці – для найменших, гойдалки та карусель найбільш до вподоби дошкільнятам, а для занять спортом дітей молодшого шкільного віку ми встановили рукохід. Гойдалку «Гніздо» облюбували діти та навіть підлітки, і не лише з прилеглих будинків. Звісно, масове відкриття ігрового сезону відбудеться вже навесні, коли погодні умови дозволятимуть діткам проводити тут більше часу. Щиро дякуємо компанії ДТЕК за такий подарунок».

До встановлення нового майданчику «Однодумці» готувалися ретельно, навіть пофарбували старі турніки, щоб вони не губилися на фоні нового обладнання. Встановлювати нові знаряддя ініціативній групі «Однодумці» допомагали працівники Ладижинського комбінату комунальних підприємств. Адже монтаж такого знаряддя потребує не лише активності громади, а й чимало фізичних зусиль та досвіду.

«Завдяки ініціативі громад, які фінансово підтримує компанія ДТЕК, простір нашого міста з року в рік покращується, – підкреслює Олексій Алєксєєв, менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Ладижинської ТЕС. – Саме завдяки проекту «Громада своїми руками» в цьому дворі з’явився дитячий ігровий майданчик. Його встановили прямо в дворовому сквері, котрий в літню спеку створює затишок і прохолоду. Тепер, завдяки ДТЕК в цьому затишку з’явилося ще й місце для дитячих розваг».

Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер