Банер
Банер
Loading...

За кошти ДТЕК відновлено роботу криниці в одному з найбільших дворів Ладижина

  Близько 700 ладижинців – мешканців будинків №№ 30, 32, 54, 55, 56 по вул. Процишина можуть споживати чисту нехлоровану воду з свердловини глибиною 15 метрів.   Реставрацію криниці ініціювали учасники ініціативної групи «Свіжа вода». Кошти на його реалізацію спрямував ДТЕК. Спільними зусиллями колодязь почистили, утеплили і автоматизували його роботу. Бюджет проекту – 34 тисячі гривень.

 Урочистий пуск в експлуатацію модернізованої криниці відбувся 4 січня за участі місцевого активу.

 «Переконаний, що кожен ладижинець має право споживати чисту питну воду. Разом з ДТЕК ми змогли допомогли ладижинській громаді його реалізувати. Почистили свердловину, відкачали намул, знезаразили воду. Фахівці Тростянецької СЕС перевірили її якість. За їх висновками, біо- та хімічний склад води в нормі. Така вода придатна до вживання, – зазначив куратор проекту, депутат Ладижинської міської ради Олексій Алєксєєв. – А через те, що глибина свердловини тут 15 метрів, що достатньо глибоко,  для зручності ладижинців ми встановили ще й насос, який легко вмикається зовнішнім важелем. Також в криниці тепер є ємність з індикатором рівня води, котрий автоматично регулює роботу обладнання та відмикає його, коли рівень води в криниці знизиться до мінімального».

 «Ми дуже вдячні компанії ДТЕК за таку допомогу. В нашому будинку № 32 живе багато пенсіонерів, які не можуть купувати воду в магазині. Сьогодні ми знову маємо можливість споживати чисту і не хлоровану воду, про яку ми мріяли ще у 80-х роках минулого століття. Саме тоді спільним коштом мешканців нашого будинку ми самі створили цю криницю. Щоправда останнім часом вона не використовувалася через інфільтрацію, – розповідає керівник проекту Віра Васенко. – І лише завдяки допомозі нашого депутата Олексія Алєксєєва та за фінансування ДТЕК нам вдалося відновити її роботу».

 Таким змінам ладижинці щиро радіють і дбають про бережливе ставлення до спільної власності громади.

Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер