Банер
Банер
Loading...

Вінниччина на 19-му місці по виконанню програми боротьби зі СНІДом

   В Інституті аналітики та адвокації проаналізували показники всіх регіонів України та створили рейтинг, який показав наскільки успішно кожен регіон виконує план боротьби зі СНІДом.   Дослідження стосувалося місцевих коштів. Станом на пів 2017 року Вінницька область залишалася на його передостанніх позиціях.

(інфографіка: затверджене від вказаного)

  Усього на 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу на Вінниччині затвердили 1,8 млн. грн. Та результати досліджень демонструють, що за перші 6 місяців витратили 17% коштів.

  - Особливу увагу ми приділили профілактиці захворювання та лікуванню супутніх до СНІД захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. –  Вінницька область посідає 16-те місце за витратами на профілактику населення і 6 місце – за лікуванням, хоча на одну ВІЛ-інфіковану особу витрачали приблизно 4 грн.  Загалом, в Україні всього 8 областей фінансували напрямок лікувального характеру.

(інфографіка: витрачене профілактику)

  Наприкінці 2017 року у регіоні зареєстрували 2642 ВІЛ-інфікованих осіб. З 2016 року їх кількість  збільшилася. Разом з цим зросло фінансування програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу. Але частка витрачених коштів за перші 6 місяців майже в два рази менша, ніж у 2016 році. Вінницька область знаходиться на 19 місці за показниками використаних коштів за всіма статтями витрат.

   Ознайомитися з деталями дослідження можна за посиланням.

  Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

  Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер