Банер
Банер
Loading...

Увага! Нові терміни сплати ЄСВ у 2018 році

   Вінницька ОДПІ звертає увагу фізичних осіб-підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на те, що з 1 січня 2018 року  для вказаних категорій платників змінилися терміни сплати єдиного внеску. А саме, нарахований за календарний квартал єдиний внесок необхідно сплачувати до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

            Важливо, що базою нарахування єдиного внеску є сума чистого оподатковуваного доходу, отриманого від діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (у 2018 році – 819,06 грн.).

            У разі, якщо таким платником не отримано дохід у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, яка дорівнює 15 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2018 році – 3723 Х 15 = 55845 грн.). При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць(у 2018 році – 819,06 грн.).

            Слід зазначити, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За порушення законодавства про єдиний внесок, зокрема, за несвоєчасну сплату єдиного внеску передбачено фінансову відповідальність:

за несвоєчасну сплату єдиного внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум;

на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.  


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер