Банер
Банер
Loading...

У 2017 році фіскальна служба Вінниччини опрацювала 129 запитів на публічну інформацію

   Упродовж 2017 до Головного управління ДФС у Вінницькій області та його територіальних органів надійшло 129 запитів на отримання публічної інформації.   З них 52 або 40,3% запитів було отримано від фізичних осіб. 23 запити або 17,8% надійшло від юридичних осіб. Від представників ЗМІ було отримано 26 запитів або 20,2%. Органи виконавчої влади та об'єднання громадян без статусу юридичної особи спрямували до фіскальної служби 17 та 11 запитів або 13,2 та 8,5% відповідно.

  Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо  реєстраційних даних платників податків, діяльності підприємств та відомостей про третіх осіб тощо.

  За результатами розгляду задоволено 89 запитів або 69% від загальної кількості. Відмовлено в задоволенні на отримання інформації, згідно зі статтею 22 Закону України „Про доступ до публічної інформації”, 19 запитувачам або 14% від загальної кількості. Іншим розпорядникам, у володінні яких знаходиться публічна інформація, направлено 22 запити або 17,1%.

    Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер