Банер
Банер
Loading...

Декларуємо інвестиційні доходи

  Вінницька ОДПІ нагадує  про  початок з 1 січня 2018 року  деклараційної кампанії  та звертає увагу тих громадян, які в 2017 році здійснювали операції купівлі-продажу пакетів цінних паперів чи корпоративних прав.

  За наслідками звітного року до складу річного оподатковуваного доходу платника включається позитивне значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами. Загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами визначається як сума всіх інвестиційних прибутків, отриманих платником податку протягом року, зменшена на суму інвестиційних збитків, понесених також протягом року. Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим громадянином від продажу окремого інвестиційного активу, та документально підтвердженими витратами на його придбання. Слід мати на увазі, що інвестиційний актив, подарований громадянину чи успадкований ним, вважається придбаним за нульовою вартістю. У випадку від’ємного значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами, його сума переноситься у зменшення фінансового результату наступних років до повного його погашення.

     Не підлягає оподаткуванню та не включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку за 2017 рік:

- дохід від продажу інвестиційних активів, що не перевищує 2240 грн.;

- дохід від продажу акцій, одержаних у власність в процесі приватизації в обмін на приватизаційні компенсаційні сертифікати, отримані як компенсація внеску до установ Ощадного банку СРСР або до установ державного страхування СРСР, або в обмін на приватизаційні сертифікати.

  Якщо протягом 2017 року громадянин  звертався за послугами до професійного торгівця цінними паперами-податкового агента, склавши договір щодо операцій з інвестиційними активами, то такий платник не звільняється від обов’язку декларування результатів усіх операцій з купівлі та продажу інвестиційних активів, здійснених протягом року.

  Позитивне значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами оподатковується ПДФО - 18% та військовим збором - 1,5%

   Вінницька ОДПІ запрошує  громадян з 1 січня 2018 року до 1 травня 2018 року для подання річної декларації про майновий стан і доходи, з метою включення до загального річного оподаткованого доходу позитивного значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами і сплати податку до бюджету.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер