Банер
Банер
Loading...

Декларування доходів від отримання спадщини та дарунків

   Вінницька ОДПІ нагадує, що декларуванню підлягають оподатковувані доходи, отримані платником податку у вигляді будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення, спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента.

   До об'єктів спадщини платника податку належать:

- об'єкт нерухомості;

- об'єкт рухомого майна, зокрема: предмет антикваріату або витвір мистецтва;   природне дорогоцінне каміння чи дорогоцінний метал, прикраса з використанням дорогоцінних металів та/або природного дорогоцінного каміння; будь-який транспортний засіб та приладдя до нього  або інші види рухомого майна;

- об'єкт комерційної власності, а саме: цінні папери (крім депозитного (ощадного), іпотечного сертифіката), корпоративне право, власність на об'єкт бізнесу як такий, тобто власність на цілісний майновий комплекс, інтелектуальна (промислова) власність або право на отримання доходу від неї, майнові та немайнові права;

- сума страхового відшкодування (страхових виплат) за страховими договорами, а також сума, що зберігається відповідно на пенсійному депозитному рахунку, накопичувальному пенсійному рахунку, індивідуальному пенсійному рахунку спадкодавця - учасника накопичувальної системи пенсійного забезпечення;

- готівка або кошти, що зберігаються на рахунках спадкодавця, відкритих у банківських і небанківських фінансових установах, у тому числі депозитні (ощадні), іпотечні сертифікати, сертифікати фонду операцій з нерухомістю.

  Кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються  та декларуються за правилами, встановленими для  оподаткування спадщини.

  Отже,  Вінницька ОДПІ запрошує громадян, які протягом 2017 року  отримали спадщину або дарунок, що підлягають оподаткуванню, до 1 травня 2018 року для подання декларації про майновий стан і доходи.

 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер