Банер
Банер
Loading...

Доходи, отримані від послуг з обробітку землі власною технікою, підлягають декларуванню

       Вінницька ОДПІ нагадує, що з 1 січня  триває кампанія декларування доходів. У цей час громадяни, котрі в минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, звітують про такі доходи.


            Декларувати доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків, громадян зобов’язує   стаття 164 Податкового кодексу України.


Отже, звертаємо увагу громадян - власників сільськогосподарської техніки, які в минулому році отримали доходи за обробіток землі, що  податкову декларацію про доходи за 2017 рік вони мають  подати  до 1 травня 2018 року  до органу фіскальної служби, в якому такий платник перебуває на обліку, відобразити в ній вказаний дохід та самостійно до 1 серпня 2018 року сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в декларації .


            Саме сплачені податки з таких доходів – ПДФО та військовий збір, - це додатковий фінансовий ресурс як для вирішення соціально-економічних питань  територіальної  громади, так і для підтримки обороноздатності України.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер