Банер
Банер
Loading...

Щодо звільнення від сплати єдиного внеску

   Вінницька ОДПІ нагадує, що Законом України від 03.10.17 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».   Зокрема, встановлено, що особи, зазначені у пункті 4 частини першої статті 4 Закону про ЄСВ тобто фізичні особи-підприємці,  звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони:

-    отримують пенсію за віком;

-    є особами з інвалідністю,

-    досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 9 липня 2003 року № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

            Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

            Зазначена норма набрала чинності з 1 січня 1018 року. Отже, з 1 січня 2018 року фізичні особи — підприємці, які досягли віку 60 років та мають страховий стаж, а саме, з 01.01.18 по 31.12.18 — не менше 25 років та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (незалежно від виду пенсії) звільняються від сплати єдиного внеску за себе.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер