Банер
Банер
Loading...

Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін»

  22 лютого 2018 року з 9.00 до 19.00 в Українському домі відбудеться Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін».

Традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу. Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, у 2017 – удвічі більше.

Мета конференції: проаналізувати ефективність впливу благодійного сектору на реформи, що відбуваються в Україні, а також розробити дорожню карту благозмін та інструменти їх реалізації, які потрібні для розбудови успішної та процвітаючої держави.

Програма конференції:

·       Панельні дискусії на теми реформ медицини та системи соціальних послуг в Україні, а також інновацій в IТ-галузі та ефективності державної політики в досягненні Цілей сталого розвитку.

·       Серія практичних кейсів і майстер-класів для неприбуткових організацій, активістів та керівників від досвідчених тренерів.

·       Лабораторія соціального підприємництва, де спікери та учасники зможуть обмінятися досвідом та обговорити міжнародні і вітчизняні тренди в цій сфері.

Конференція буде корисною для: 

·       засновників, керівників та співробітників благодійних та громадських організацій;

·       соціальних підприємців;

·       представників бізнесу, які займаються або планують займатися благодійністю;

·       представників влади;

·       ініціативних груп населення;

·       мас-медіа.

У конференції візьмуть участь міжнародні експерти, зокрема:

·       Ніколас Мурігу (Швеція), співзасновник KalmarCo-workingspace (Швеція);

·       Діана Лапкіс (Латвія), директор та співзасновниця Міжнародного акселератора соціального підприємництва NewDoor;

Свою участь у конференції в якості спікерів та експертів також підтвердили представники наступних благодійних фондів, бізнес-компаній та державних установ: МБФ «КАРІТАС України», Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», ГО «GarageGang», Українська біржа благодійності, Фонд Олени Пінчук, БФ «Таблеточки», DevRainSolutions, TechSoup, ChasopysCreativeFamily, SELab, директор МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка», Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», ПРООН в Україні.

Якщо Ваше життєве кредо  «зміни світ на краще» і Ви неодмінно прагнете знати все про розвиток благодійності в Україні та світі – Х щорічна Міжнародна конференція Українського форуму благодійників для Вас!

Участь у конференції передбачає реєстраційний внесок у розмірі 400 грн. (оргвитрати, харчування, кава-брейк та роздаткові матеріали).

Оплата готівкою під час проведення заходу прийматися не буде. Участь у конференції можлива лише за умови безготівкового розрахунку.

Реєстрація за посиланням http://events.ufb.org.ua

Інформацію про спікерів та детальну програму заходів можна знайти на сайті конференції: http://events.ufb.org.uaабо на ФБ-сторінці: https://www.facebook.com/UkrForumBlag

За додатковою інформацією звертайтесь на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Відповідальність за зміст та достовірність інформації у цьому промо-повідомленні несе автор (ufb.org.ua). Ви отримали це промо-повідомлення, оскільки зареєстровані на порталі ГУРТ і безоплатно користуєтесь його інформаційними послугами. Ви підтримаєте ГУРТ, якщо порекомендуєте нас зацікавленим у поширенні промо-повідомлень установам та організаціям. Розвиваємо життєздатний громадський сектор разом!


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер